Jasna Šnajdr

Jsem abstraktní malířka a svou hrou barev se snažím promlouvat k vašemu nitru. Pomohu vám s výběrem abstraktního obrazu na míru nebo vás provedu vlastním tvůrčím sebevyjádřením.

Pracuji s kombinací akrylových barev, které nanáším různými technikami na plátno či papír. Kromě obrazů vytvářím unikátní notesy. Každé mé dílo je originální kousek s jemným a harmonickým designem.

Umělecké sebevyjádření mě provází od dětství…

Má cesta k vlastní umělecké značce nebyla přímočará. Vše se změnilo až před několika lety v Austrálii, kdy mi chvílemi docházela slova a nedokázala jsem vyjádřit, jak se cítím.

Paleta barev, štětec v ruce a čisté bílé plátno před sebou. To byla má terapie. Ve své každodennosti jsem našla chvíle, v nichž čas nehrál roli, a objevila jsem umění vyjádřit nevyjádřitelné. Sebevědomá a unášená svým tvůrčím proudem. Ano, toto jsem já a malování je má tichá super schopnost.

Barevnost, jemnost a tvořivost

Ve svém díle se inspiruji světem kolem nás. Nápady čerpám z přírody a životních zkušeností. Zbožňuji, když si najdu čas pro sebe a mohu si hrát s barvami, světlem a stíny. Stavím je proti sobě do kontrastu nebo dosahuji jejich vzájemného propojení. A dosahuji prchavého okamžiku harmonie, kterou ve svých životech hledáme a s ještě větší chutí nacházíme.

Pokud vás má tvorba přivede k zasnění, zamyšlení anebo vás nasměřuje k sobě, pak splnila svůj účel.

Můj ateliér Jasna Artwork se nachází na stejné adrese jako centrum TCM Inner Balance. Zde úzce spolupracuji se svým manželem při jeho péči o ženské zdraví tradiční čínskou medicínou, stejně tak jako se on podílí na mé značce. Toto pro nás vícestranné propojení vám poskytuje útulný a bezpečný prostor pro vaše potřeby.
Do whatever makes you happier