Obraz na přání

 

Toužíte po abstraktním obrazu namalovaném jen a jen pro vás? Takovém, který k vám opakovaně promlouvá, inspiruje vás a v němž se příjemně ztrácíte a nacházíte?

Pak jste správně a je mi ctí pro vás podobnou malbu vytvořit. Přesně takovou, že svou jemností a pravdivostí vyplní prostor kolem vás, obejme vaši podstatu a připomene vám, co je skutečně důležité.

Vy vybíráte, já tvořím…

Nejprve vám pomohu vybrat barevnou paletu, abyste v abstraktním obraze dosáhli požadovaného dojmu a pocitu. Následně si upřesníme techniku a styl.

Obrazy maluji akrylovými barvami na bavlněná nebo lněná plátna natažená na dřevěném rámu. Rozměry plátna se pohybují od 40 × 40 cm do 200 × 200 cm. Velikost můžeme přizpůsobit i vašemu stávajícímu interiéru nebo dalším potřebám. Hotový obraz je přestříkán finálním lakem, který zvýrazní barvy a prodlouží jejich životnost.

Jak to probíhá

1.

Setkání

Probíhá osobně nebo online, abychom si upřesnili námět obrazu, jeho barvy a rozměr.

2.

Cena

Je individuální v závislosti od velikosti obrazu a jeho náročnosti. Požaduji 50% zálohu před zahájením malby, zbývající částku doplatíte při předání nebo před odesláním obrazu.

3.

Předání

Hotový obraz vám mohu předat osobně v mém brněnském ateliéru, což je i pro mne milá chvíle. Nebo jej mohu důkladně zabalit a poslat na vámi zadanou adresu.

Co je dobré vědět…

  • Pro rámcovou představu k ceně obrazů rozměr 40 × 40 cm vychází zhruba na 4000,- Kč, zatímco velikost 150 × 150 cm vyjde přibližně na 33000,- Kč.
  • Malování je tvůrčí proces a zabere svůj čas, proto vás předem prosím o shovívavost. Přesto se vždy dohodneme na termínu, kdy bude obraz připraven k převzetí.
  • Doporučení k údržbě obrazu ode mne obdržíte při jeho vyzvednutí, nebo je naleznete zde mezi nejčastěji kladenými dotazy.

Nezávazná objednávka

Máte zájem o obraz na přání nebo máte jakýkoliv dotaz? Napište mi přes tento formulář. Jsem tu pro vás!

11 + 13 =

Live your dream, do not dream your life instead.