Blog

 

Nejnovější informace o workshopech, vernisážích a dalších aktivitách týkající se abstraktní malby. 

Příběh abstrakce a barev v Buchta B

27. 01. 2024

Ahoj všichni, milí přátelé umění a radosti! Ráda bych Vám pověděla radostnou novinku, která mi zahřívá srdce v těchto zimních dnech. Mé abstraktních obrazů nyní najdete v prostorách brněnské kavárny Buchta B na Štefánikově 85.

Má obrazy vám přinesou různorodost – od velkých pláten, kde se můžete ponořit do abstraktní malby a nechat se unášet sněním, až po menší formáty, které vám mohou zahřát srdce v každodenním životě. Každý obraz je autentickým vyjádřením mého vnitřního světa. Plný odstínů, barev a světla, které vyprávějí příběh mých emocí, zážitků z každodenního života a přírody.

Buchta B není jen místo, kam si můžete jít prohlédnout mé obrazy, ale také místo, kde určitě ochutnejte jejich výbornou výběrovou kávu, nebo si můžete dát jejich buchty s povidly nebo tvarohem, takové jako od babičky.

A pokud budete chtít můžeme se v Buchtě B potkat i společně. Ráda Vám povyprávím o obrazech, podělím se s Vámi o pocity z tvorby, zkrátka Vás nechám nahlédnou do zákulisí mé tvorby.

Výstava je právě v plném proudu, i přesto jsem s majiteli Katy a Tomem domluvení, že v průběhu února naplánujeme vernisáž. O vernisáži Vás budu informovat později.

Takže neváhejte a zajděte užít mé obrazy a krásnou atmosféru Buchty B. Těším se na vás a na společné sdílení umění a radosti!

S láskou, Jasna

Jasna Šnajdr

Jsem malířka abstraktní tvorby, která promlouvá do vašeho nitra. Pomáhám ostatním s vyjádřením pomocí hry s barvami prostřednictvím individuálních nebo skupinových workshopů.