Workshopy

 

První tah barvou na prázdné plátno může vypadat složitě, nepřekonatelně. Může být také výzvou k dalším krokům. Anebo si to bílé nic prostě popíšete.

Proč se účastnit workshopu abstraktní malby?

Vhodná slova nám mnohdy schází k tomu, abychom vyjádřili, jak se právě cítíme. Hodnotíme se a přejímáme hodnocení ostatních. Pojďme se na chvíli společně zastavit a zapomenout na okolní svět. U abstraktní malby totiž nezáleží na tom, co je dobré a špatné, klíčová je tvorba. A věřím, že tvořit umí každý z nás.

Individuální kurz abstraktní malby

Najděte si čas pro sebe. Ponořte se v bezpečném prostředí do svého nitra a buďte sami sebou. Zažijte radost z vlastní tvorby, protože na předchozích zkušenostech s malbou nezáleží. Provedu vás možnými technikami abstraktní malby, pomohu vám objevit váš vlastní styl a v případě potřeby vám budu oporou během vašeho tvůrčího procesu. Své dílo si pak odnesete s sebou.

Co dostanete:

 • 4h relaxačního času
 • Přístup k mým zkušenostem a znalostem
 • Plátno 60×60 cm
 • Zapůjčené barvy a malířské pomůcky
 • Drobné občerstvení

Termín si domlouvíme individuálně po přihlášení. Workshop proběhne v mém ateliéru v Brně, nebo na domluveném místě.

4 hodiny ~ 4 500,-

Reference

Co říkají ostatní na Individuální kurz abstraktní malby?

„Moc děkuji za možnost strávit úžasný podvečer nejen s Jasnou, barvami a štětcem, ale také sama se sebou. Tento workshop malování, na který jsem se dostala díky doporučení kamarádky, byl nejenom skvělou uměleckou zkušeností, ale i něčím víc. Jako by se člověk ocitl v úplně jiném světě, na bezpečném místě plném porozumění, kde může být, čím chce a potřebuje. Umělcem, který tvoří své dílo za pomoci mnoha technik a nástrojů, nebo člověkem, který uchopí své emoce a přetvoří je v obraz, nebo jen hledačem, kterému Jasna pomůže najít v daný moment cestu.

Tímto vřele doporučuji alespoň na chvíli zažít podobné chvíle, jež bych klidně nazvala arteterapií.“

– Helena B.

„Workshop u Jasny je balzám pro duši. Prostor je tak útulný, že si připadáte jako doma. A domov během malování opravdu najdete, protože na plátno se projeví vše, co je uvnitř vás. Jasna jemně provede celým procesem ale zároveň nechá prostor pro vlastní tvorbu. Je to čas strávený v milé společnosti, a když si to dovolíte, budou se dít věci.“

– Gabriela J.

Skupinový kurz abstraktní malby – intenzivní

Vytvořte si s ostatními příjemnou atmosféru, v níž si každý namaluje svůj obraz, a to bez ohledu na předchozí zkušenosti s abstraktní malbou. Individuálně vás provedu jejími možnými technikami, pomohu vám nalézt osobitý styl a budu průvodkyní vašeho společného kreativního zážitku. Svá díla si poté odnesete s sebou.

Kapacita: 2 – 4 osoby. Vhodné pro strávení kvalitního času se svou rodinou a přáteli, nebo jako firemní teambuilding. Workshop může proběhnout v mém ateliéru nebo po domluvě ve vámi vybraném prostoru.

Co dostanete:

 • 3h relaxačního času
 • Přístup k mým zkušenostem a znalostem
 • Plátno 50×50 cm
 • Zapůjčené barvy a malířské pomůcky
 • Drobné občerstvení

Aktuální termíny:

~ čtvrtek 20. 06. 2024 – 17:30 – 20:30 – atelier Brno

~ středa 24. 07. 2024 – 17:30 – 20:30 – atelier Brno

~ Pokud Vám termín nevyhovuje nebo chcete uspořádat skupinový workshop pro přátelé/ rodinu / kolegy – kontaktujte mě a domluvíme si společně termín. Workshop se může konat v brněnském ateliéru nebo na domluveném místě.

 

3 hodiny ~ 2 500,-

Reference

Co říkají ostatní na Skupinový kurz abstraktní malby – intenzivní?

Děkuji ti za sobotní kurz. Už první workshop byla láska na první dobrou, ale tento byl pro mě obrovský emocionální zážitek. Pro mě je to terapie uměním! Pořád se na obrazy koukám a jsem na ně pyšná. Zase z toho zážitku budu žít dlouho. Pro workshop jsem se rozhodla, jelikož jsem z životě potřebovala změnu a zkusit jít trochu jiným směrem, myslím, že se mi to daří. To že jsem na workshopu byla, tak to je obrovskou součástí
proměny.

Patricie J.

Není to jen o malování… to už je třešničkou na dortu. Je to mega relax, meditace. Tři hodiny investované do sebe, kterých nikdy nemůžete litovat. Protože ty pocity se kterými odcházíte, Vám nikdo nevezme. Je to osvobozující, obohacující, uvolňující. Moc děkuji za opět úžasně strávený čas a už se těším na příště.

Veronika S.

Zúčastnila jsem se skupinového kurzu abstraktní malby a byla jsem nadšená z toho, ve kterém duchu tento kurz probíhal. Celkově nemám, co bych tomu vytknula. Kurz u Jasné proto vřele doporučuji.

Michaela A.

Skupinový kurz abstraktní malby – základní

Vytvořte si s ostatními příjemnou atmosféru, v níž si každý namaluje svůj obraz, a to bez ohledu na předchozí zkušenosti s abstraktní malbou. Individuálně vás provedu jejími možnými technikami, pomohu vám nalézt osobitý styl a budu průvodkyní vašeho společného kreativního zážitku. Svá díla si poté odnesete s sebou.

Kapacita: 3 – 6 osoby. Vhodné pro strávení kvalitního času se svou rodinou a přáteli, nebo jako firemní teambuilding. Workshop může proběhnout v mém ateliéru nebo po domluvě ve vámi vybraném prostoru.

Co dostanete:

 • 2h relaxačního času
 • Přístup k mým zkušenostem a znalostem
 • Plátno 40×40 cm
 • Zapůjčené barvy a malířské pomůcky
 • Drobné občerstvení

Aktuální termíny:

~ středa 17. 07. 2024 – 18:00 – 20:00 – atelier Brno

~ středa 21. 08. 2024 – 18:00 – 20:00 – atelier Brno

~ Pokud Vám termín nevyhovuje nebo chcete uspořádat skupinový workshop pro přátelé/ rodinu / kolegy – kontaktujte mě a domluvíme si společně termín. Workshop se může konat v brněnském ateliéru nebo na domluveném místě. 

2 hodiny ~ 1 500,-

Jaké jsou další možnosti?

 
Workshop je skvělá forma, jak strávit kvalitní čas se svou rodinou. Domluvte skupinový workshop pro vaše nejbližší a ponořte se společně do kreativního uměleckého světa pomocí štětce a plátna. Workshop může být také skvělou formou teambuildingu pro firmy.

Ať už se na kurz chystáte sami nebo se skupinou, zaručuji vám, že po návštěvě světa abstraktní malby odejdete odpočati a plni tvůrčí energie. Její připomínka zůstane s vámi.

Making mistakes is better than faking perfections.