Workshopy

 

První tah barvou na prázdné plátno může vypadat složitě, nepřekonatelně. Může být také výzvou k dalším krokům. Anebo si to bílé nic prostě popíšete.

Proč se účastnit workshopu abstraktní malby?

Vhodná slova nám mnohdy schází k tomu, abychom vyjádřili, jak se právě cítíme. Hodnotíme se a přejímáme hodnocení ostatních. Pojďme se na chvíli společně zastavit a zapomenout na okolní svět. U abstraktní malby totiž nezáleží na tom, co je dobré a špatné, klíčová je tvorba. A věřím, že tvořit umí každý z nás.

Individuální kurz abstraktní malby

Najděte si čas pro sebe. Ponořte se v bezpečném prostředí do svého nitra a buďte sami sebou. Zažijte radost z vlastní tvorby, protože na předchozích zkušenostech s malbou nezáleží. Provedu vás možnými technikami abstraktní malby, pomohu vám objevit váš vlastní styl a v případě potřeby vám budu oporou během vašeho tvůrčího procesu. Své dílo si pak odnesete s sebou.

Co dostanete:

  • 4h relaxačního času
  • Přístup k mým zkušenostem a znalostem
  • Plátno 60×60 cm
  • Zapůjčené barvy a malířské pomůcky
  • Drobné občerstvení

Termín si domlouvíme individuálně po přihlášení. Workshop proběhne v mém ateliéru v Brně.

4 hodiny ~ 4 500,-

Skupinový kurz abstraktní malby

Vytvořte si s ostatními příjemnou atmosféru, v níž si každý namaluje svůj obraz, a to bez ohledu na předchozí zkušenosti s abstraktní malbou. Individuálně vás provedu jejími možnými technikami, pomohu vám nalézt osobitý styl a budu průvodkyní vašeho společného kreativního zážitku. Svá díla si poté odnesete s sebou.

Kapacita: 2 – 4 osoby. Vhodné pro strávení kvalitního času se svou rodinou a přáteli, nebo jako firemní teambuilding. Workshop může proběhnout v mém ateliéru nebo po domluvě ve vámi vybraném prostoru.

Co dostanete:

  • 3h relaxačního času
  • Přístup k mým zkušenostem a znalostem
  • Plátno 50×50 cm
  • Zapůjčené barvy a malířské pomůcky
  • Drobné občerstvení

Aktuální termíny:

~ Pondělí 13. 3. 2023, 17:00, atelier Brno
~ Čtvrtek 30. 3. 2023, 17:00, atelier Brno
~ Soukromý skupinový workshop – termín si domluvíme individuálně – (vhodné pro partnerskou/rodinnou/prácovní terapii)

3 hodiny ~ 2 500,-

Reference

„Moc děkuji za možnost strávit úžasný podvečer nejen s Jasnou, barvami a štětcem, ale také sama se sebou. Tento workshop malování, na který jsem se dostala díky doporučení kamarádky, byl nejenom skvělou uměleckou zkušeností, ale i něčím víc. Jako by se člověk ocitl v úplně jiném světě, na bezpečném místě plném porozumění, kde může být, čím chce a potřebuje. Umělcem, který tvoří své dílo za pomoci mnoha technik a nástrojů, nebo člověkem, který uchopí své emoce a přetvoří je v obraz, nebo jen hledačem, kterému Jasna pomůže najít v daný moment cestu.

Tímto vřele doporučuji alespoň na chvíli zažít podobné chvíle, jež bych klidně nazvala arteterapií.“

– Helena B.

Jaké jsou další možnosti?

 
Workshop je skvělá forma, jak strávit kvalitní čas se svou rodinou. Domluvte skupinový workshop pro vaše nejbližší a ponořte se společně do kreativního uměleckého světa pomocí štětce a plátna. Workshop může být také skvělou formou teambuildingu pro firmy.

Ať už se na kurz chystáte sami nebo se skupinou, zaručuji vám, že po návštěvě světa abstraktní malby odejdete odpočati a plni tvůrčí energie. Její připomínka zůstane s vámi.

Making mistakes is better than faking perfections.